Vyberte stránku

Popis: Toto villaggio, složené z menších dvoupatrových budov rozmístěných v piniovém háji a parku se stejnojmenným názvem, se nachází v klidné zóně jen pár minut chůze od pláže (cca 800 metrů) a nedaleko centra části letoviska Lignano zvané Pineta.

Vybavení: Bazén pro děti, bazén pro dospělé (oba v provozu v závislosti na počasí, cca 15.5.-15.9.) se sluneční terasou a lehátky (do vyčerpání), Wi-Fi (1 připojení / apartmán, provoz omezen, neslouží ke stahování dat a streamingu), prádelna (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán, prostorná zahrada.

Apartmány:
Bilo pro 5 osob (typ 5H) se skládá z ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Apartmány se nacházejí ve zvýšeném přízemí. Typ H5 je dvoupodlažní s ložnicí umístěnou v suterénu.
Bilo pro 4 osoby (typ H) se skládá z ložnice s manželskou postelí a obýacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Nachází se ve zvýšeném přízemí. Bilo pro 4 osoby (typ 2H) se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Apartmány jsou dvoupodlažní (ložnice je umístěná v patře) a jsou umístěné v 1. patře.
Trilo pro 7 osob (typ I7) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se třemi lůžky (manželská postel a jedno samostatné lůžko) a ložnice se dvěma lůžky. Apartmány jsou dvoupodlažní (ložnice se dvěma lůžky je umístěná v patře) a jsou umístěné v 1. patře. Trilo pro 6 osob (typ I) nemá v ložnici s manželským lůžkem další samostatné lůžko a někdy má sluneční terasu. Všechny apartmány jsou prostorné a moderně zařízené a jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a balkonem.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 800 metrů od villaggia.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.