Vyberte stránku

Popis: Tato poměrně nová a příjemná residence se nachází v klidné části letoviska Caorle, cca 200 metrů od pláže Levante a cca 400 metrů od historického centra, kde najdete dostatek obchodů, restaurací, barů i večerní zábavy.

Vybavení: Výtah, bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí od cca 15.5. do 15.9.), parkoviště (1 parkovací místo / apartmán), Wi-Fi (u bazénu, slouží k běžnému užívání, nikoliv stahování velkých souborů, sledování filmů apod.), fitness, které se nachází v přízemí residence Gran Mado, umístěné jen několik desítek metrů od Roberty (po předchozí rezervaci přímo na místě v agentuře, pravděpodobně za poplatek za zvýhodněnou cenu pro naše klienty, bližší informace při příjezdu).

Ubytování: Bilo 5 se skládá z ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, trezorem, mikrovlnnou troubou, pračkou, SAT TV, klimatizací a balkonem nebo předzahrádkou v závislosti na umístění apartmánu.

Stravování: Individuální.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od residence. Plážový servis v ceně. 

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.