Vyberte stránku

Popis: Toto villaggio se nachází přímo u moře v udržované zahradě, která je obklopena stoletým piniovým hájem, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo a pár minut jízdy autem od městečka Albinia s obchody, supermarkety a restauracemi. Je dobrou základnou také k návštěvě všech věhlasných toskánských metropolí. Cca 1 km se nachází tenisové kurty se speciálními cenami pro hosty villaggia.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bazén pro dospělé se slunečníky a lehátky, bazén pro děti, vířivka (v provozu v závislosti na počasí), 2 restaurace (včetně pizzerie), bar u bazénu a na pláži, dětské hřiště, miniclub, juniorclub, amfiteátr s denní i večerní animací (tři posledně zmíněné v hlavní sezóně od cca 10.6. do 10.9.), potápěčské centrum, minimarket, místo pro grilování, multifunkční hřiště pro fotbal a volejbal, plážový volejbal, stolní tenis, prádelna (za poplatek), bankomat, parkoviště, půjčovna horských kol a skútrů (za poplatek), nabídka speciálních cen pro hosty villaggia na jízdy na koních, lekce potápění, lekce tenisu (cca 1 km), lekce windurfingu a kitingu (cca 10 km), plachtění (cca 3 km), rybaření.

Apartmány: Villa Giglio (cca 40 m2) se nachází v přízemí či v prvním patře a skládá se z obývací místnosti s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky a ložnice s manželskou postelí. Klimatizace, fén, telefon, TV a týdenní výměna ložního a koupelnového prádla v ceně. Na vyžádání možnost ubytování páté osoby – dítěte bez nároku na lůžko. Villa Giannutri (cca 35 m2) se skládá ze vstupní místnosti s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky a ložnice s manželskou postelí. Klimatizace v ceně. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a balkonem či terasou.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze (vše servírovaně – vyjma kávy apod., snídaně sladká kontinentální – káva, čaj, capuccino, croissant, marmeláda, pomerančový džus, oběd/večeře – výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, dezert či ovoce, při HB možnost oběda či večeře).

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u villaggia. Plážový servis (slunečník a dvě lehátka, v provozu cca od 1.6. v závislosti na počasí) a vodní sporty (šlapadla, kanoe) v ceně.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj.