Vyberte stránku

Popis: Toto příjemné villaggio se nachází v letovisku Follonica, cca 2 km od centra a vlakové stanice a cca 400 metrů od pláže. Nedaleko villaggia železniční trať. Ideální výchozí bod k poznávání toskánských památek či ostrova Elba. Možnost návštěvy nedalekého golfového hřiště.

Vybavení: Recepce, 2 bazény (včetně dětského, s lehátky, v provozu v závislostti na počasí, od cca 1.6. do 30.9.), bar, restaurace / pizzerie, Wi-Fi ve společných prostorech, dětské hřiště, stolní tenis, hrací místnost, TV místnost, stolní tenis, animační programy a miniklub (v italském jazyce, v provozu v hlavní sezóně, cca 9.6. – 7.9.), minimarket, parkoviště, tenisový kurt, půjčovna jízdních kol.

Apartmány: Všech 230 apartmánů se samostatným vchodem se nachází v přízemních budovách v zahradě (po villaggiu je zakázáno jezdit autem).
Trilo B pro 4 -6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
Trilo C pro 4 – 6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, další ložnice se 2 samostatnými lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
K dispozici také bilo uzpůsobené pro osoby s handicapem.
Všechny apartmány mají sociální zařízení, TV, klimatizaci (v provozu v měsících červenci a srpnu), ložní prádlo (s týdenní výměnou), telefon a terasu.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 400 metrů od villaggia (mezi resortem a pláží vede železnice). Plážový servis a vodní sporty na pláži (kánoe a šlapadla) za poplatek (na plážový servis zvýhodněná cena pro naše hosty).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.