Vyberte stránku

Popis: Toto villaggio, které nabízí veškeré zázemí, se nachází jen pár minut od centra letoviska Lignana, cca 250 metrů od pláže. V letovisku najdete další možnosti zábavy (obchody, restaurace, bary, akvapark Aquasplash, zoo Punta Verde, 18ti jamkové golfové hřiště), nedaleko villaggia minimarket, tabák a samoobslužná restaurace/pizzerie.

Vybavení: Bazén pro dospělé s vířivkou, vyhřívaný bazén pro děti (oba bazény v provozu v závislosti na počasí), 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, Wi-Fi, menší posilovna, stolní tenis, dětský koutek, animační programy (v provozu v závislosti na obsazenosti villaggia, cca od měsíce června do poloviny září), 1 parkovací místo / apartmán, půjčovna jízdních kol v půjčovně Arco (cca 35 Eur / týden). Za poplatek spa (sauna a pára).

Apartmány: Villaggio se skládá z 85 přízemních apartmánů typu Comfort a 79 apartmánů typu Le Rondini, které se nachází ve dvoupatrových budovách.
Bungalov typu Classic (trilo) je moderně a fuknčně zařízen a skládá se z ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou, kde je možná přistýlka, a vstupní místnosti s kuchyňským koutem. Všechny apartmány jsou vybaveny Wi-Fi, sociálním zařízením, klimatizací, fénem, SAT TV, mikrovlnnou troubou, trezorem a terasou s posezením a grilem. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek (na místě). Plážový servis v ceně. Bungalov typu Basic (trilo) má stejné rozložení pokojů, je menších rozměrů a umístěn v minimalistických vilkách. Nemá plážový servis v ceně a není vybaven fénem ani mikrovlnnoou troubou a trezorem, má celkově jednodušší zařízení.Bungalov typu Superior (trilo) menší, kompletně renovovaný apartmán se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, kde je možná ještě přistýlka, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, privátní zahrádky s posezením a grilem. Všechny apartmány jsou vybaveny Wi-Fi, sociálním zařízením, klimatizací, fénem, SAT TV, mikrovlnnou troubou, trezorem a terasou s posezením a grilem. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek (na místě). Plážový servis v ceně. Apartmán typu Le Rondini (bilo) se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a ložnice s manželskou postelí či 2 lůžky. Apartmán ve druhém patře může mít v ložnici palandu. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem (v přízemí ne vždy), klimatizací, SAT TV, mikrovlnnou troubou a terasou s posezením a venkovním krbem (apartmány v patře mají místo terasy balkon s krbem a posezením). U apartmánů v přízemí možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek (v ceníku typ 2+2/3, platba na místě). Upozornění: Bungalovy typu Classic, Superior, Basic a apartmány typu Le Rondini ve 2. patře mají výšku zdiva jen do cca 220 cm a jednotlivé pokoje v rámci těchto apartmánů tedy nejsou zcela oddělené. Do počtu osob v rámci ubytování se počítá i infant.

Stravování: Bez stravování. Za příplatek možnost snídaní.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 250 metrů od villaggia.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.