Vyberte stránku

Popis: V provincii Grosseto, v blízkosti středověkého města Sorano, byl postaven komplex Le Querce. Je obklopený 2 ha parkem, nachází se pouza cca 2km od horkých pramenů Sorana, 9 km od Pitigliana, 26 km od jezera Bolsano. V blízkosti villaggia se nachází restaurace, kde je možné stravování pro klienty Le Querce. Villaggio nabízí také slevy do okolních atrakcí (10% lázně Sorano, 50% archeologický park a další).

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bazén (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.5. – 30.9.), dětský koutek, wellness centrum za poplatek (whirpool, hammam, sauna), půjčovna kol (do vyčerpání, cca 4 kola, zdarma), grilovací koutek, stolní tenis, biliár, parkoviště.

Ubytování: Možnost ubytování v apartmánech bez stravy nebo formulí hotelu se snídaní.
Bilo 2: Obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí s dvoulůžkem, sociální zařízení. Bilo 2+1 a 2+2 mají navíc pohovku pro 1 či 2 osoby v obývacím pokoji. Apartmány jsou umístěné v přízemí nebo prvním patře a mají buď předzahrádku či terasu dle umístění.

Stravování: Residence – Individuální. Formule hotel – snídaně. Pro hosty residence možnost snídaní za příplatek 4Eur / osoba / den. Možnost večeří v restauraci vzdálené cca 3 km za příplatek (první a druhý chod). Villaggio také poskytuje slevu do okolních restaurací.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.