Vyberte stránku

Popis: Komplex Le Mimose se rozprostírá na jižním pobřeží Porto Sant Elpidio, cca 2 km od centra a vlakové stanice. Velké nákupní centrum je vzdálené přibližně 6km. Komplex se nachází u oblázkové pláže.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi v celém areálu, bar, restaurace a pizzerie, trezor na recepci, konfereční místnost, minimarket, amfiteátr, barbecue, hřiště, mini a junior klub, animace, 2 bazény (v provozu v závislosti na počasí), samoobslužná prádelna, parkoviště.

Ubytování: BILO E pro 5 osob je dvoupatrové, dvoulůžková ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem v přízemí a v patře prostor se 3 lůžky a trezor. TRILO PORTICI pro 4 osoby se skládá ze dvou ložnic, jedna se dvěma jednolůžky a jedna s dvoulůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. TRILO H COMFORT pro 6 osob se skládá ze dvou ložnic, jedna se dvěma jednolůžky a jedna s dvoulůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a visouvacím gaučem pro dvě osoby, trezorem, terasou nebo malou zahrádkou. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, sociálním zařízením, fénem, TV, Wi-Fi, ložním a koupelnovým prádlem, balkonem, terasou nebo venkovním prostorem.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení stravy – kontinentální snídaně, obědy a večeře s výběrem, o 3 chodech včetně ½ l vody.

Pláž: Komplex se nachází u pláže, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) v ceně.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce.