Vyberte stránku

Popis: Toto nedávno vystavěné villaggio složené z residenční a vilkové části, se nachází v části Caorle zvané Altanea, cca 600 metrů od pláže (pro hosty villaggia zdarma shuttle bus na pláž, jezdící v pravidelných intervalech), nedaleko obchodního centra s několika obchody a bary zvané La Quercia.

Vybavení: Bazén s dětskou částí a se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), výtah (v residenční části), dětský koutek, prádelna (za poplatek), Wi-Fi (ve společných prostorách, omezený provoz), 1 parkovací místo / apartmán.

Apartmány:
Residenční část – jednopodlažní apartmány
Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem. Balkon. Trilo pro 7 osob má navíc další ložnici se 2 samostatnými lůžky a další lůžko má umístěno v rámci ložnice s manželskou postelí. Balkon.
Vilková část – dvoupodlažní apartmány
Bilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem v přízemí, v patře ložnice se 3 lůžky. Apartmán má předzahrádku. Trilo pro 6 osob má oproti bilu v patře dvě ložnice – jednu s manželským lůžkem a jednu se dvěma oddělenými lůžky.
Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV, kávovarem a balkonem či terasou.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia (shuttle bus na pláž zdarma). Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání předem, dle disponibility (slunečník + 2 lehátka).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.