Vyberte stránku

Popis: Villaggio La Cecinella se rozprostírá na klidném místě, přibližně 800 metrů od pláže na ploše 45.000m2. Resort nabízí svým návštěvníkům rozmanité služby, v jeho blízkosti je také cyklostezka, 800 metrů od resortu potápěčské centrum, 2,5 km windsurfing. Centrum letoviska Marina di Cecina se nachází cca 1500 metrů. Villaggio je dobrým výchozím bodem pro poznávání toskánských měst, památek a termálních lázní (Pisa, Florencie, Lucca, Montecatini, Saturnia).

Vybavení: Recepce, Wi-Fi ve společných prostorech, restaurace/pizzeria, bar, tabák, bazén pro dospělé, bazén pro děti (v provozu cca 1.4. – 30.9. v závislosti na počasí, povinně koupací čepice), snack bar u bazénu, 2 tenisová hřiště, 2 fotbalové hřiště (za poplatek), půjčovna jízdních kol (za poplatek), lukostřelba (cca 6.6.-5.9.), stolní tenis, plážový volejbal a tenis, bocce a fitness (vstup od 14 let věku), zrenovované hřiště pro děti 2-12 let, hrací místnost pro děti od 1 do 5 let (za doprovodu rodičů), animace, miniklub a juniorklub v hlavní sezóně (od cca 6.6. do 5.9.), parkoviště, wellness centrum (whirlpool, aromaterapie, sauna, hydroterapie, nový relaxační koutek a emocionální masážní sál – vstup a jednotlivé procedury za poplatek), prádelna, půjčovna jízdních kol, kadeřník (tři posledně zmiňované za poplatek). Residenční část má výtah.

Apartmány: Villaggio disponuje celkem 156 apartmány, rozdělených do dvou částí.
Residenční část – apartmány v přízemí nebo prvním patře:
Mono A až pro 4 osoby (cca 25m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, manželská postel, sociální zařízení.
Bilo B až pro 6 osob (cca 50 m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou či dvěma rozkládacími jednolůžky, ložnice s manželskou postelí s rozkládacími jednolůžky nebo rozkládacím dvoulůžkem, sociální zařízení.
Vilková část – apartmány v přízemí:
Bilo C až pro 5 osob (cca 32 m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacími jednolůžky či rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí s přidaným jedním lůžkem, sociální zařízení.
Trilo D až pro 6 osob (cca 36 m2): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, sociální zařízení.
Apartmány jsou vybaveny telefonem, trezorem, SAT TV a klimatizací, apartmány v přízemí jsou se zahrádkou, v patře s terasou. Apartmány v rezidenční části mají navíc fén.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Pláž: Pláž se nachází cca 800 metrů od komplexu. V hlavní sezóně shuttle bus na veřejnou pláž (cca 6.6. – 5.9.).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.