Vyberte stránku

Popis: Toto villaggio se nachází přímo u moře v zahradě, která je obklopena stoletým piniovým hájem, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo a pár minut jízdy autem od městečka Albinia s obchody, supermarkety a restauracemi. Je dobrou základnou také k návštěvě všech věhlasných toskánských metropolí.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi (nelze garantovat, jen částečné pokrytí), menší bazén s hydromasáží a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), bar, restaurace, minimarket, miniklub s animačními programy (v provozu v hlavní sezoně), parkoviště, prostor na grilování, dětské hřiště, syntetické minifotbalové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, za poplatek prádelna, půjčovna horských kol/skútrů, škola windsurfingu (cca 10 km), škola potápění (cca 4 km), škola plachtění (cca 10 km).

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma oddělenými lůžky. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek na místě (maximálně 5 osob včetně infanta).
Všechny moderní apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, klimatizací a terasou.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze (vše servírovaně – vyjma kávy apod., snídaně sladká kontinentální – káva, čaj, cappuccino, croissant, marmeláda, pomerančový džus, oběd/večeře – výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, dezert či ovoce, při HB možnost oběda či večeře).

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u villaggia. Plážový servis za poplatek (v provozu cca od 1.6. v závislosti na počasí), vodní sporty (kanoe a šlapadla) v ceně ubytování.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba na telefonu v čj nebo sj.