Vyberte stránku

Popis: Toto příjemné a menší villaggio je odděleno od moře piniovým hájem a nefrekventovanou přístupovou cestou a nachází se na rozhraní regionů Lazia a Toskánska, s dobrou dostupností všech zdejších pamětihodností a zajímavých míst, mezi kterými vynikají etruské památky a toskánské metropole.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace / pizzerie, bar, minimarket, amfiteátr, animační programy, miniklub a juniorklub (posledně 3 zmiňované v hlavní sezóně v měsícíh červenci a srpnu.), tenisový kurt, hřiště pro fotbal, volejbal, basketbal a tenis (večerní osvětlení za příplatek), stolní tenis, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), grilovací areál, agility pro psy, parkoviště.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místností s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky. Všechny apartmány jsou umístěné vjednopodlažních vilkách obklopených zelení a vybavené sociálním zařízením, klimatizací a terasou. Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze (vše servírovaně – vyjma kávy apod., snídaně sladká kontinentální – káva, čaj, cappuccino, croissant, marmeláda, pomerančový džus, oběd/večeře – výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, dezert či ovoce, při HB možnost oběda či večeře).

Pláž: Písečná pláž je oddělena od villagia piniovým hájem (na pláž vede cesta pro pěší) a nefrekventovanou místní příjezdovou komunikací. Plážový servis (slunečník a dvě lehátka, v provozu v závislosti na počasí od cca 1.6.) a vodní sporty (šlapadla, kanoe) v ceně. K dispozici též psí pláž.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj.