Vyberte stránku

Popis: Turistický komplex Casa In Maremma má strategickou pozici v srdci toskánské Maremmy, je obklopený přírodou, pár minut odtud je Massa Marittima s katedrálou a záliv Follonica. 10 minut jízdy od komplexu naleznete písčitou pláž Mamai lemovanou piniovými stromy.

Vybavení: Komlex nabízí recepci, restauraci, bar, Wi-Fi, bazén pro děti a bazén pro dospělé s hydromasáží (v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek), ping-pong, prádelnu za poplatek, parkoviště.

Apartmány:
Bilo B1 pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem, jednolůžkem a rozkládacím gaučem, ložnice se dvěma lůžky, sociální zařízení, privátní parkovací místo nehlídané, veranda, zahrádka.
Bilo B2 pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, jednolůžko v oddělené části, pokoj se dvěma jednolůžky, sociální zařízení, vyhrazené parkovací místo nehlídané, veranda, zahrádka
Apartmány jsou vybaveny SAT TV a klimatizací. Možnost pátého lůžka za příplatek (speciální cena při platbě v ck).

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem je vzdálená 10 minut jízdy od komplexu, v případě rezervace míst na této pláži je k dispozici zdarma transfer (plážový servis za poplatek cca 22 Eur / den v měsících červenci a srpnu, cca 15 Eur / den v ostatním období).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.