Vyberte stránku

Popis: Toto moderní villaggio se nachází v rozlehlé zahradě přímo u moře a je obklopené piniovým hájem, na rozhraní regionu Lazio a Toscana. Možnost zajímavých výletů po okolí, zejména po etruských památkách, ale i do vyhlášených toskánských měst nebo hlavní metropole Itálie Říma.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi (za poplatek), 2 bazény (z toho jeden dětský, s efektem pláže, skluzavkou a vířivou částí, v okrajových termínech sezóny v provozu v závislosti na počasí), restaurace/pizzerie, bar, minimarket, amfiteátr, miniclub, juniorclub, animační programy (všechny 3 posledně zmiňované v hlavní sezóně od cca 16.6. do 8.9.), tenisový kurt, hřiště pro fotbal a basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, lukostřelba, bocce, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), spa centrum (za poplatek, sauna, turecké lázně, vířivka, relaxační zóna), grilovací areál, parkoviště. Pro ubytované speciální ceny jízdy na koni, potápění, ochutnávek místních typických produktů a výletů po okolí, zejména za etruskými památkami.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývací místností s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky. Trilo pro 6 osob má navíc další ložnici se 2 oddělenými lůžky. Všechny apartmány, umístěné v jednopodlažních vilkách v rozlehlé zahradě, jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací a terasou. Family Cottage Premium pro 6 osob – menší bungalovy vystavěné z ekologického materiálu, jsou vybavené sociálním zařízením, vstupním prostorem s kuchyňským koutem, ložnicí s manželským lůžkem a dvěma ložnicemi se 2 oddělenými lůžky. Mají klimatizaci a dřevěnou terasu.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze (vše servírovaně – vyjma kávy apod., snídaně sladká kontinentální – káva, čaj, kapučino, croissant, marmeláda, pomerančový džus, oběd/večeře – výběr ze 2 prvních a 2 druhých chodů, dezert či ovoce, při HB možnost oběda či večeře).

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u villaggia. Plážový servis (slunečník a dvě lehátka) a vodní sporty (šlapadla, kanoe) v ceně (v provozu od cca 1.6. v závislosti na počasí).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj.