Vyberte stránku

Popis: Nedávno rekonstruovaná Villa Nodari se skládá z 8 apartmánů, nachází se v blízkosti centra a psí pláže.

Vybavení: 1 parkovací místo / apartmán (ne SUV či minibus), Wi-Fi (za poplatek, pro běžný provoz, ne stahování a streaming), společná pračka (za poplatek).

Apartmány:
Typ A2 pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, nachází se v přízemí.
Typ B pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, nachází se v přízemí nebo v prvním patře, má malý balkon a/nebo venkovní vybavený prostor v závislosti na umístění.
Typ B4 pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, nachází se v prvním patře, má malý balkon a venkovní vybavený prostor.
Typ B4T pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, nachází se v přízemí, má menší venkovní vybavený prostor.
Typ C5 pro 5 osob se skládá z ložnice se 3 lůžky, další ložnice s jedním lůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, nachází se v prvním patře, má menší balkon a venkovní vybavený prostor.
Typ C5T pro 5 osob se skládá z ložnice se 3 lůžky, další ložnice s jedním lůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, nachází se v přízemí, má menší venkovní vybavený prostor.
Typ C7 pro 7 osob se skládá ze dvou třílůžkových ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou pro jednu osobu, nachází se v přízemí nebo prvním patře, má menší balkon nebo venkovní vybavený prostor v závislosti na umístění.
Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, SAT TV, klimatizací, kávovarem a mikrovlnnou troubou.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 150 metrů od vily.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.