Vyberte stránku

Popis: Tato příjemná vilka, složená z 10 apartmánů, je umístěna na klidném místě obklopeném zelení, cca 300 metrů od pláže.

Vybavení: 1 parkovací místo / apartmán, Wi-Fi (za poplatek, provoz limitován, neslouží ke stahování dat a streamingu), společná prádelna (za poplatek).

Apartmány: Bilo pro 4 osoby (TYPE VE) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovky pro jednu osobu, ložnice se třemi lůžky, terasa, nachází se v přízemí. Bilo pro 4 osoby (TYPE VE1) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a ložnice s manželským lůžkem a palandou, nachází se v 1.patře, má menší balkon. Trilo pro 5 osob (TYPE VF5) se skládá z ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, další ložnice se dvěma lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, má prostorný balkon, je v prvním nebo druhém patře. Trilo pro 6 osob (TYPE VF) se skládá z ložnice s manželským lůžkem a jedním samostatným lůžkem, další ložnice se třemi oddělenými lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, má prostorný balkon, nachází se v 1. Nebo 2.patře.Apartmány jsou umístěné v prvním či druhém patře, jsou jednoduše a účelně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, trezorem, SAT TV, kávovarem a balkonem (u typu VE1 menším).

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 300 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.