Vyberte stránku

Popis:Komplex se nachází v centru městečka Baia Domizia, několik metrů od pláže, od které ho dělí piniový háj. Ubytovací jednotky jsou součástí čtyřhvězdičkového komplexu hotelu Giulivo. Residenční část se skládá z bungalovů a vilek se zahrádkou, umístěných v okolí bazénu (bungalovy), v piniovém háji (vilky, v každé jsou dva apartmány) či v hlavní budově (residence – tato kategorie odpovídá 4* a byla zrekonstruovaná. Jen pár kroků od hotelu autobusová zastávka, hotel je ideálním místem nejen pro letní dovolenou, ale také pro poznávání nedalekých měst, ostrovů a archeologických areálů. Ideální také pro skupiny, možnost vaření přímo v apartmánu pro celou skupinu.

Vybavení: Restaurace, bar, bazén (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-15.9.), vířivka (v provozu v závvislosti na počasí, cca 1.6.-15.9.), animační progrmay (cca 15.5.-15.9.), dětské hřiště, parkoviště, půjčovna jídzních kol (dle disponibility, za poplatek), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal.

Ubytování: Vilky – všechny vilky mají verandu, na přízemí se nachází obývací místnost s kuchyňským koutem, na 1. poschodí jsou 2 – 4 pokoje, 1-2/3 sociální zařízení.
Vilka typu A pro 5 osob: ložnice se 2/3 lůžky (může být i palanda), pokoj s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení.
Vilka typu B pro 8 osob: 2 dvoulůžkové ložnice a čtyřlůžková ložnice (nebo 2 třílůžkové ložnice a 1 dvoulůžková), obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 sociální zařízení.
Vilka typu C pro 8 osob: 2 dvoulůžkové ložnice a čtyřlůžková ložnice (nebo 2 třílůžkové ložnice a 1 dvoulůžková, může být i palanda), denní místnost s kuchyňským koutem, 3 sociální zařízení.
Vilka typu D pro 9 osob: 3 dvoulůžkové ložnice, 1 třílůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 sociální zařízení.
Vilka typu E pro 11 osob: 3 třílůžkové ložnice (jedna může být s palandou), 1 dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 sociální zařízení.
Vilka typu F pro 11 osob:1 třílůžková ložnice, 4 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 sociální zařízení.
Bungalov pro 5 osob: pokoj s dvoulůžkem, pokoj se 3 lůžky (i palanda), obývací pokoj s kuchyňským koutem, veranda, sociální zařízení.
Residence trilo pro 5 osob: 2 ložnice se dvěma lůžky, vstupní místnost s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon, klimatizace.

Stravování: Individuální. Na místě možnost dokoupení snídaní, HB či FB.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, se nachází cca 30 – 200 metrů od villaggia, v ceně plážový servis – 1 slunečník, křesílko a lehátko pro residenci, bungalov či vilku typu A, 2 slunečníky, 2 křesílka a 2 lehátka pro vilky typu B, C, D, E, F.

Asistenční služba: Asistenční služba v čj nebo sj.