Vyberte stránku

Popis: V roce 2018 byl tento pětihvězdičkový resort znovuotevřen, leží přímo u moře a nabízí překrásné pohledy na moře a kvalitní služby. Nedaleko je golfový klub Golf Club Tirrenia.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, hlavní restaurace v přízemí a na střeše restaurace a la carte, 2 bazény – z toho jeden střešní bazén se slunečníky a lehátky (oba v provozu v závislosti na počasí, cca duben – říjen), bar na střeše s panoramatickým výhledem, bar u pláže, miniklub (cca červen – zaří), konferenční místnost, půjčovna kol za poplatek, fitness, plážový volejbal, dětské hřiště na pláži, parkoviště.

Hotelové pokoje: Pokoje typu Standard max. pro 3 osoby mají výhled do ulice, jsou vybaveny trezorem, klimatizací, minibarem, fénem, Wi-Fi, SAT TV a sociálním zařízením. Za příplatek k dispozici další typy pokojů: Executive je až pro 4 dospělé, má balkon nebo patio, orientované do ulice; Superior max pro 3 dospělé nemá balkon, výhled do zahrady nebo na moře; pokoje Deluxe pro max. 4 dospělé mají balkon, výhled do zahrady, na bazén nebo na moře; Junior Suite je max. pro 3 dospělé, má výhled na moře, 2 sociální zařízení, ložnici s dvoulůžkem a obývací pokoj s pohovkou.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek možnost obědů a večeří formou bufetu.

Pláž: Písečná pláž vhodná pro rodiny s dětmi se nachází přímo u resortu. Plážový servis od 3.řady (slunečník a 2 lehátka) v ceně (v provozu v závislosti na počasí).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.