Vyberte stránku

Popis: Settebello Camping Village se nachází cca v polovině cesty mezi Římem a Neapolí, Settebello Village je 12hektarový resort s borovými haji a zahradami, který nabízí apartmánové ubytování ve vilách a bungalovech v blízkosti moře nebo bazénů. Komplex je umístěn přímo u pobřeží, cca 4 km od města Terracina a je tak vyhledávaným cílem nejen pro milovníky pobytu u moře, ale i poznávání místních měst a památek.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi ve společných prostorech, konferenční místnost, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti s vířivkou (v provozu v závislosti na počasí, vyjma okrajového termínu za poplatek), spa centrum (za poplatek), dětské hřiště, miniklub a animace (v hlavní sezóně), sportovní hříště – tenis, bocce, volejbal, basket, plážový volejbal, parkoviště, terasa s výhledem na moře, kde má každá ubytovací jednotka rezervovaný 1 slunečník, lehátko a křesílko).

Apartmány: Bungalov trilo Parco se skládá ze dvou ložnic (jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky), kuchyňského koutu s rozkládací pohovkou případně pro další dvě osoby, TV, verandy, sociálního zařízení, výhled do zahrady. Bungalov trilo Riviera se skládá ze dvou ložnic (jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky), kuchyňského koutu s rozkládací pohovkou případně pro další dvě osoby, TV, verandy, sociálního zařízení, blízko moře. Mobilhome Superior (až pro 6 osob) se skládá ze 3 ložnic (manželská, dvě se dvěma jednolůžky), kuchyňského koutu s pohovkou, TV, mikrovlnnou troubou, verandy, sociálního zařízení. Možnost klimatizace za poplatek. Mobilhome Classic (max. 4 dospělí a 1 dítě do 11,99 let) se skládá ze dvou ložnic (dvoulůžková a dvě jednolůžka + palanda vhodná pro dítě), kuchyňského koutu s pohovkou, TV, venkovního posezení, sociálního zařízení. Možnost klimatizace za poplatek (jen vy typologii Mobilhome), ložní a koupelnové prádlo s výměnou uprostřed týdne v ceně, ručníky v ceně pro pobyty na minimálně 7 nocí.

Stravování: Individuální. Za poplatek 5€/osoba/den možnost snídaní, 30€/osoba/den možnost polopenze, 40€/osoba/den možnost plné penze.

Pláž: Veřejná pláž je vzdálená cca 50 m (bungalow Riviera), cca 300 m (bungalow Parco), Mobilhome Classic cca 200m, Mobilhome Superior méně než 100 metrů.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.