Vyberte stránku

Popis: Tento moderní a nedávno částečně zrekonstruovaný resort, umístěný v udržované zahradě v letovisku Calambrone v přírodním parku mezi Mogliarino San Rossore a Masaciuoccoli, se nachází přímo u písečné pláže, cca 4 km od obchodů, restaurací a barů menšího letoviska Tirrenia (nejbližší supermarket a restaurace již od širšího okolí) a jen několik minut jízdy od golfového hřiště a města Livorna. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem k poznávání toskánských metropolí. Autobusová zastávka se nachází nedaleko villaggia.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, TV místnost, čítárna, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.5.- 30.9.), vířivkou a dětskou částí, restaurace, bar u bazénu (v provozu v závislosti na počasí, od cca poloviny května do poloviny září), bar / pizzerie na pláži (v provozu v závislosti na počasí, od cca poloviny května do poloviny září, dětské hřiště, fotbalové hřiště (za poplatek), animační programy a miniklub (v provozu cca 9.6.-15.9.), plážový volejbal, prádelna (za poplatek), konferenční místnost/amfiteátr, parkoviště.

Hotelové pokoje: Mono pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem (používání kuchyňského koutu za poplatek cca 35 Eur / týden, nutno vyžádat) a rozkládacím dvoulůžkem a manželským lůžkem ve vyvýšeném patře. Cca polovina pokojů má terasu (na vyžádání za poplatek na místě).

Stravování: Snídaně kontinentální bufet, obědy a večeře bufetovým způsobem s výběrem ze 2 prvních a 2 druhých chodů, v okrajových termínech sezóny může být tato i servírovaná), točená voda a víno v ceně.

Pláž: Písečná pláž vhodná pro rodiny s dětmi se nachází přímo u resortu. Plážový servis od 4.řady (slunečník a 2 lehátka) v ceně (v provozu v závislosti na počasí cca 1.5.-30.9.).

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.