Vyberte stránku

Popis:  Punta Spin Village je ideálním místem pro strávení dovolené s mnoha možnostmi – bazén, animace, sportovní vybavení. Leží nedaleko města Grado, moře a pláž jsou zde označeny modrou vlajkou.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi u recepce, 3 bazény (z toho jeden s tobogánem, jeden zastřešený), fitness a wellness (sauna, hammam, za poplatek), animace, tenisové kurty (za poplatek), fotbal a basketbal, půjčovna kol (za poplatek), minimarket, bar u bazénu a na pláži, restaurace a pizzeria, parkoviště.

Ubytování: Minibungalov pro 4 osoby se skládá z ložnice s dvoulůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou, koupelny, terasy s nábytkem, klimatizace. Bungalov B pro 5 osob se skládá z ložnice s manžeskou postelí, pokoje s manželskou postelí a jednolůžkem, koupelny, obývacího pokoje  s kuchyňským koutem, venkovní terasa s nábytkem a krbem. Bungalov C pro 6 osob se skládá z ložnice s francouzským lůžkem (1,5 lůžka), ložnice s manželskou postelí, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou, zahrádka s nábytkem. Bungalov A Vilka pro 6 osob je dvoupatrová vilka, v přízemí garáž, terasa s krbem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, v pvním patře dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem a malým balkonem,  druhá ložnice s postelí a palandou, koupelna. Maxikaravan Family pro 6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostanými lůžky, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským koutem (možnost dalších dvou lůžek), krytá venkovní terasa. Maxikaravan Luxury pro 6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, koupelny (WC a umyvadlo), dvě ložnice (každá se dvěma samostatnými lůžky), kuchyňského koutu, další koupelny se sprchou, verandy. Maxikaravan Twin pro 4 osoby se skládá z dvoulůžkové ložnice, koupelny, kuchyňského koutu s velkým rozkládacím gaučem, vnitřní terasa. Ubytovací jednotky jsou vybavené sociálním zařízením, TV, parkovacím místem, ložním prádlem,  bungalovy také trezorem.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Villagio se nachází u pláže.  Plážový servis za poplatek. Možnost dovézt vlastní.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.