Vyberte stránku

Popis: Tato prestižní residence, zrekonstruovaná v zimě 2013/2014 se nachází v centrální části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro, cca 50 metrů od moře. Dostatek obchodů, barů a restaurací v bezprostředním okolí residence.

Vybavení: Výtah, Wi-Fi (1 připojení / apartmán, provoz limitován), 1 parkovací místo / apartmán (pro osobní auto, ne SUV či minibus), společná pračka (za poplatek, vyjma typu CX, kde v rámci apartmánu).

Apartmány:
Mono A2 pro 2 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Bilo B3 pro 3 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, dvoulůžkové ložnice. Bilo B4 pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí.
Trilo C pro 6 osob se skládá z ložnice s manželským lůžkem, další ložnice s oddělenými lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
Trilo pro 6 osob (typ CX) se skládá ze 2 ložnic s manželským lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2 sociální zařízení a prostorný balkon s výhledem na lagunu, u tohoto typu klimatizace v ceně.
Všechny apartmány jsou moderně zařízeny (prošly rekonstrukcí v zimě 2013, typ CX v roce 2014) a vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, trezorem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, klimatizací (za poplatek, vyjma typu CX, kde zdarma) a balkonem. Typ CX má navíc pračku a myčku nádobí.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.