Vyberte stránku

Popis: Residence Valbella je komplex postavený v centrální části Bibione, přibližně 1000 m od centra Bibione, cca 1000 m od pláže a 1500m od lázní. Přibližně 100m od komplexu se nachází supermarket.

Vybavení: Výtah, 1 parkovací místo / apartmán, celkem 12 bazénů (pro dospělé i děti, v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, tenisové kurty, plážový volejbal.

Apartmány: Apartmány jsou funkčně a příjemně zařízeny, mají balkon, TV, sociální zařízení. Možnost klimatizace za příplatek. Mono pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu a dvou lůžek, terasy. Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, ložnice se dvěma lůžky, terasy. Bilo pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, ložnice se dvěma lůžky a jedním lůžkem, terasy. Trilo pro 6 osob se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou, terasy. Trilo pro 7 osob se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, ložnice s dvoulůžkem a palandou, ložnice s palandou, terasy. Quadrilo pro 8 osob se skládá z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, třech ložnic s dvoulůžkem, 2 koupelen, velké terasy.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 1000 metrů od komplexu.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.