Vyberte stránku

Popis: Tato jednoduchá, ale dobře udržovaná residence byla postavena hned u pláže, cca 4km od centra San Benedetta del Tronto, kam lze dojet veřejnou dopravou (zastávka cca 350m), obchody a restaurace jsou vzdáleny cca 300m. Residence je na klidném místě u pláže, která není oddělena komunikací, je tedy velice vhodná pro rodiny s dětmi.

Vybavení: Wi-Fi zdarma v celé residenci, recepce, TV místnost, výtah, parkovací místa, restaurace, bar, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání).

Ubytování: Prostorné apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, klimatizací (za poplatek), Wi-Fi, trezorem, balkonem, ložní prádlo a ručníky za poplatek. Mono 2 tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládací gauče, balkon. Bilo A pro 2 – 4 osoby se skládá z ložnice s dvoulůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, balkonu. Bilo B pro 2 – 4 osoby se skládá z ložnice s dvoulůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, balkonu, má dvě koupelny. Bilo A1 pro 2-5 osob se skládá z ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, balkonu. Trilo A pro 2 – 6 osob se skládá z ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, ložnice se dvěma jednolůžky, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, balkonu. Trilo B pro 2 – 7 osob se skládá z ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, ložnice se dvěma jednolůžky, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči, balkonu, má dvě koupelny.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž je u residence, plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/ apartmán) v ceně.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce. V období 13.6.- 12.9. v letovisku delegát, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů.