Vyberte stránku

Poloha: Komplex budov Sole Alto se nachází se v nadmořské výšce 1500 metrů, je ponořený do lesa, rozkládá se na dvou hlavních svazích (Panciana a Nera). K začátku lyžařských vleků se dostanete přímo na lyžích (cca 200 metrů) nebo kyvadlovou dopravou, jež můžete využít i k dopravě do centra Marillevy ve výšce 1400 m, která se nachází přibližně 1 km podél hlavní silnice.

Vybavení: Bar, recepce, Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, herna, sluneční terasa s lehátky, v rámci fakultativního poplatku za TESSERA CLUB: krytý bazén, miniklub pro děti ve věku od 3 do 10 let, denní a večerní zábava (cca 8.12. – 7.4.); diskotéka úschovna lyží a bot, nehlídané parkoviště (obojí bez poplatku).

Apartmány: Mono 2/3 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 3 jednolůžky či manželským lůžkem a jedním lůžkem (i formou rozkládacích pohovek), sociální zařízení. Bilo 4 – – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 jednolůžky či dvoulůžkem (i formou rozkládacích pohovek), dvě lůžka nebo palanda, sociální zařízení. bilo 5/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 jednolůžky či dvoulůžkem (i formou rozkládacích pohovek), v ložnici dvě palandy, lze oddělit na noc posuvnými stěnami, sociální zařízení. Apartmány jsou vybaveny SAT TV, fénem a telefonem.

Stravování: Individuální.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.