Vyberte stránku

Popis: Rezidence Parco del Garda je obklopena nádhernou bohatou zelení. Komplex zahrnuje vily, bungalovy a apartmány rozmístěné v zeleném parku s rozlohou 200 000 čtverečních metrů s olivovými háji a stromy. Centrum a pláž se nacházejí necelý kilometr odtud, jsou dostupné krátkou procházkou, jezero Lago di Garda cca 500 metrů. Malebná Punta San Vigilio je jen pár kroků od hotelu.

Vybavení: Recepce s Wi-Fi, 2 bazény a lehátky (do vyčerpání, v provozu v závislosti na počasí), tenisové kurty (za poplatek cca 10€/hodina), dětský koutek, stolní tenis, restaurace s barem, minimarket, parkoviště.

Ubytování: Ubytování je nabízeno v různých velikostech, ale všechny možnosti zahrnují plně vybavenou kuchyň a sociální zařízení. Naše bungalovy mají také malou terasu s grilem. Bungalov 4/5 osob – trilo 60 m2, terasa s krbem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 5. osobu, kuchyň, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky, sprcha / WC, TV, telefon, trezor. Vila 6/7 osob – quadrilo 80 m2, terasa s krbem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 7. osobu, kuchyň, pokojs manželským lůžkem, 2 x pokoj se dvěma lůžky, sprcha / WC, vana / WC, TV, telefon, trezor. APT A 2/3 osoby – bilo 35 m2, terasa nebo balkon, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, pokoj s manželským lůžkem, sprcha / WC, TV, telefon.

Stravování: Individuální.

Pláž: Residence se nachází cca 800 m od pláže jezera Garda.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.