Vyberte stránku

Popis: Tato moderní a elegantní residence se nachází v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta v příjemné zahradě obklopené středomořskou vegetací, cca 1 km od pláže a jen pár minut pěší chůze od centra letoviska Marina di Pietrasanta. Nedaleko residence tenisové kurty.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bazén se slunečníky a lehátky (v provozu v závislosti na počasí, od cca 20.5. do 20.9., povinně koupací čepice), bar, výtah, parkoviště, dětský koutek, půjčovna kol (za poplatek cca 8 Eur / den, cca 25 Eur / týden), prádelna (za poplatek), střešní terasa s grilovacím koutkem.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem. Všechny příjemně a moderně zařízené apartmány mají sociální zařízení, klimatizaci, SAT TV a menší balkon. Některé apartmány jsou dvoupodlažní (v přízemí ložnice, v 1. patře obývací místnost s rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem), cca polovina apartmánů má výhled na bazén (za příplatek). Možnost pátého lůžka na vyžádání za příplatek (platba na místě, 50€/týden).

Stravování: Bez stravování. Možnost zakoupení snídaní formou bufetu na místě (za poplatek cca 10 Eur / osoba / den).

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 1000 metrů od residence. Plážový servis pro hotelové hosty za zvýhodněnou cenu.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.