Vyberte stránku

Popis: Tato moderní, nedávno vybudovaná residence se nachází přímo v centru části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro, jen cca 50 metrů od moře. V okolí residence dostatek obchodů, barů a restaurací.

Vybavení: Výtah, Wi-Fi (1 připojení / apartmán, provoz omezen), 1 parkovací místo / apartmán (ve vzdálenosti cca 100 metrů od residence).

Apartmány: Trilo C7 pro 7 osob se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a 2 ložnic (jedna se dvěma lůžky, druhá se třemi lůžky), v přízemí bez balkonu s vlastním vstupem. Trilo C8SB se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a 2 ložnic se třemi lůžky, malý balkon. Trilo C8 pro 8 osob se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a 2 ložnic se třemi lůžky, balkon. Trilo CX8 Attico se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a pohovky, ložnice se třemi lůžky, 2 ložnic se dvěma lůžky, prostorný balkon s panoramatickým výhledem na moře, 2 sociální zařízení. Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, trezorem, mikrovlnnou troubou, pračkou, myčkou nádobí, kávovarem, klimatizací a balkonem (vyjma trilo C7).

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 50 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.