Vyberte stránku

Popis: Toto villaggio – residence se nachází jen několik minut od pláže (je od ní odděleno jen místní komunikací a piniovým hájem v lokalitě Casalborsetti, cca 9 km od Marina di Ravenna a cca 15 km od Ravenny. Je ideálním výchozím bodem k poznávání zdejších památek či zábavních parků, ale i místem pro rodinnou dovolenou.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi (za poplatek), bar, restaurace/pizzerie, trezor na recepci, minimarket, venkovní bazén o rozloze 50×25 m, venkovní bazén o rozloze 3200 m2 se skluzavkami pro děti, dětský bazén s hloubkou 30 cm (všechny bazény v provozu v závislosti na počasí, cca od května do září), lehátka u bazénu (za poplatek), gril, prádelna (za poplatek), animační programy (cca 25.5.-5.9.), tenisové hřiště, lukostřelba, miniifotbalové a volejbalové hřiště, parkoviště.

Apartmány:
Bilo / Trilo pro 4 – 6 osob se skládá z ložnice s dvoulůžkem, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociálního zařízení a kuchyňského koutu. Další ložnice bez klimatizace v podkroví se dvěma oddělenými lůžky a WC přístupná jen externím točitým schodištěm (vhodné pro mladý pár v rámci rodiny, nikoliv pro malé děti nebo seniory).
Všechny příjemně zařízené apartmány jsou vybavené sociálním zařízením, klimatizací (mimo pokoj v podkroví), terasou s předzahrádkou.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 200 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.