Vyberte stránku

Popis: Velká residence se 7 patry a 4 vchody se nachází u pláže (cca 50 metrů – Luna 3 a 80 metrů – Luna 4), pouze pár kroků od centra města mezi ulicemi Millefiori a Lilienfeld. V přízemí obchody, bar a půjčovna kol.

Vybavení: Wi-Fi (za poplatek, neslouží ke stahování dat a streamování), , dva výtahy, 1 parkovací místo/apartmán (cca 350 metrů).

Apartmány:
Bilo B5 pro 5 osob (vchod 3, Luna 3) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, třílůžkové ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, balkon, nachází se ve 4. nebo 5. patře. Apartmán je vybavený TV, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou a kávovarem.
Bilo B5S pro 5 osob (vchod 4, Luna 4) se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, třílůžkové ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, balkon s bočním výhledem na moře, nachází se ve 2. nebo 3. patře. Apartmán je zrekonstruovaný, má moderní nábytek a je vybavený dvěma TV, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou, myčkou, pračkou a kávovarem.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 50 – 80 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.