Vyberte stránku

Popis: Rezidence Le Acacie je součástí rozsáhlého komplexu, zahrnuje apartmány ve vilkách a menších rezidencích a také hotelové služby. Resort je umístěný v zahradě u pláže v údolí Naregno, centra Capoliveri a Porto Azzura jsou od resortu vzdálena několik kilometrů. Apartmány se nacházejí v 5 různých budovách ve vzdálenosti 10 – 200 m od písčité pláže.

Vybavení: Resort Le Acacie je vybavený recepcí, hosté rezidence mohou využívat hotelových služeb – restaurace, plážová restaurace (nabídka lehčích obědů), americký bar, snack bar na pláži, malý bazének pro děti, bazén pro dospělé, vířivku (v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, Wi-Fi, dále je zde tenis (za poplatek cca 8 Eur / 45 minut), stolní tenis, horská kola k zapůjčení (do vyčerpání), lukostřelba, animace, miniklub a juniorklub (v provozu v hlavní sezóně, cca 1.6. – 7.9.), parkoviště. Zvýhodněné ceny na školu plachtění, surfing, potápění a golf, možnost lodních výletů.

Apartmány: Všechny apartmány jsou vybavené telefonem, SAT TV, balkonem nebo předzahrádkou a klimatizací. Některé mají ventilátor a trezor.
Mono – manželská postel nebo rozkládací/vysouvací/vyklápěcí pohovka/dvoulůžko, rozkládací jednolůžko či pohovka pro 1 či 2 osoby či palanda, kuchyňský kout s jídelním stolem, sociální zařízení. Maximální obsazenost 4 osoby. Bilo – ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem na palandu, kuchyňský kout s jídelním stolem, sociální zařízení.V některých apartmánech je ložnice na otevřeném vyvýšeném patře, přístupném po schodech či spirálovém schodišti. Maximální obsazenost 4 osoby, u některých apartmánů možnost pátého lůžka bez příplatku (nutno vyžádat).

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písčitá pláž je ve vzdálenosti 10 – 200 m podle typu ubytování, plážový servis a vodní sporty na pláži za poplatek. V okrajových termínech sezony plážový servis v ceně (cca 3.5.-23.5. a 5.9. – 3.10.).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.