Vyberte stránku

Popis: Celoročně otevřená residence Italia byla postavena nedaleko centra města a cca 1000 metrů od pláže. Residence nabízí rozmanité služby jak pro odpočinek, tak aktivní zábavu. V okolí možnost navštívení např. Castelnuovo Magra (cca 8km), městečko Lerici s jeho hradem (cca 14km), Forte dei Marmi (cca 18km), Viareggio (cca 37km) či věhlasných toskánských památek, protože residence leží na rozhraní regionů Ligurie a Toskánska. Ideální také pro skupiny.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bazén pro dospělé a děti (v provozu v závislosti na počasí), bar, prádelna (za poplatek), půjčovna kol (za poplatek), zahrada, stolní tenis, tenisový kurt, fitness, dětské hřiště, parkoviště.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími pohovkami, ložnice s dvoulůžkem. Na vyžádání též trilo pro 6 osob.
Všechny apartmány jsou funkčně zařízené a mají sociální zařízení, fén, klimatizaci (za poplatek), TV, mikrovlnnou troubu, balkon či terasu, Wi-Fi, parkovací místo. Na vyžádání možnost dalšího lůžka (za poplatek na místě).

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 1000 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce.