Vyberte stránku

Popis: Tato nedávno vybudovaná residence se nachází v klidné části letoviska, pouhých cca 200 metrů od pláže a současně cca 400 metrů od historického centra malebného městečka Caorle. V okolí residence supermarket, tenisové kurty, restaurace, bary a obchody. Přímo pod residencí pasáž s barem, fitness a dalšími službami. Dostatek večerní zábavy v centru Caorle.

Vybavení: Výtah, Wi-Fi (u bazénu, slouží k běžnému užívání, nikoliv stahování velkých souborů, sledování filmů apod.), bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí, od cca 15.5. do 15.9.), kryté parkoviště (1 parkovací místo / apartmán), fitness, které se nachází v přízemí residence (po předchozí rezervaci přímo na místě v agentuře, pravděpodobně za poplatek za zvýhodněnou cenu pro naše klienty, bližší informace při příjezdu).

Apartmány:
Mono pro 4 osoby má rozlohu 40 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládacím dvoulůžkem a 2 rozkládacími křesly.
Bilo pro 4 až 5 osob má rozlohu cca 50 m2 a skládá se z ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
Všechny moderně zařízené apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, trezorem, mikrovlnnou troubou, pračkou, SAT TV, klimatizací a balkonem či terasou.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 200 metrů od residence. Plážový servis v ceně (v provozu v závislosti na počasí, od cca června do září).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.