Vyberte stránku

Popis: Rezidence dei Fiori je malý komplex apartmánů nacházející se v květinové zahradě na ostrově Elba, v zálivu Marina di Campo (cca 10 minut chůze od centra s mnoha obchůdky, bary, a restauracemi). Pláž s jemným pískem je od komplexu vzdálena cca 300 m.

Vybavení: Rezidence dei Fiori nabízí recepci s trezorem, parkoviště, komplex je součástí hotelu Elba, klienti rezidence můžou využívat menší hotelový bazén (v provozu v závislosti na počasí), restauraci a bar v době otevření hotelu, barbecue, prádelnu (5 Eur/praní), Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech (mimo hlavní sezónu mohou být některé služby omezené), parkoviště.

Apartmány: Všechny apartmány jsou klimatizované, vybavené TV, telefonem, sociálním zařízením s fénem a balkonem nebo terasou.
Typ A – mono pro 2 osoby – ložnice s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, apartmán je umístěn v přízemí. Typ B – mono pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí a dvěma jednolůžky, kuchyňský kout, a apartmán je umístěn v přízemí nebo 1.patře. Typ C – bilo pro 5 osob – ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, trezor, 2 sociální zařízení a 2 terasy, v přízemí. Pokoje nejsou zcela oddělené, výška zdiva nedosahuje stropu.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písčitá pláž, jedna z největších a nejhezčích na ostrově, je ve vzdálenosti cca 300 m od apartmánů. Pro hotelové hosty speciální ceny v nedalekém potápěčském centru, vzdáleném cca 400 m.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v čj nebo sj.