Vyberte stránku

Popis: Tato moderní pětipatrová residence, kompletně zrekonstruovaná v roce 2013, se nachází cca 150 metrů od moře a současně v centru části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro. Obchody, bary a restaurace v okolí residence.

Vybavení: Menší bazén s vířivou částí (7×3 m, realizován v zimě 2015/2016, v provozu od cca poloviny května do poloviny září v závislosti na počasí), sluneční terasa (bazén i terasa umístěny mezi 1. a 2. patrem jen po schodech (cca 20 schodů), výtah, Wi-Fi (1 připojení / apartmán, provoz limitován), 1 parkovací místo / apartmán (na parkovišti přímo u residence či na 300 m vzdáleném parkovišti), společná pračka (za poplatek).

Apartmány:
Bilo B pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice se 3 lůžky (podkrovní). Bilo B5 pro 5 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 3 lůžky. Trilo C 6/7, C7 pro 6 -7 osob se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 3 lůžky (manželská postel a samostatné lůžko) a další ložnice s manželskou postelí či oddělenými lůžky. Trilo C6 pro 6 osob má místo ložnice se dvěma lůžky ložnici s jedním lůžkem. Všechny apartmány jsou moderně a vkusně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV, mikrovlnnou troubou, kávovarem, myčkou a balkonem.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 150 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.