Vyberte stránku

Popis: Elegantní a moderní budova, vybudovaná v letech 2015/2016 se nachází v části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro nedaleko centra, cca 120 metrů od moře.

Vybavení: Výtah, Wi-Fi (za poplatek, neslouží ke stahování dat a streamování), 1 parkovací místo / apartmán (pro osobní auto, ne SUV či minibus, přímo u residence nebo na 800 m vzdáleném parkovišti dle disponibility).

Apartmány:
Bilo B1 pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a menšího balkonu, je umístěno v prvním patře. Bilo B2 pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem a 2 balkonů, je umístěno v 1., 2.,3. nebo 4. patře. Bilo BT pro 4 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí a balkonu, jež lemuje apartmán. Je umístěno ve 2., 3. nebo 4. patře.
Trilo CX pro 6 osob je dvoupodlažní a nachází se v 5. a 6. patře (v 6. patře prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem , jídelní kout a rozkládací dvoulůžko, sociální zařízení (umyvadlo a WC), široký balkon s panoramatickým výhledem na moře, v 5.patře dvě dvoulůžkové ložnice a 2 sociální zařízení.
Všechny apartmány jsou vybaveny moderním nábytkem, sociálním zařízením, SAT TV, fénem, myčkou, pračkou, trezorem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, klimatizací a balkonem.

Stravování: Bez stravování.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 120 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.