Vyberte stránku

Poloha: Komplex Cielo se nachází v Monte Bondone ve výšce 1.650 metrů nad mořem a má nádherný výhled na pohoří Brenta. Rezidence má výbornou polohu s přímým přístupem ke sjezdovkám a pouhých 100 metrů od lyžařských vleků a snowparku. Skiareál Monte Bondone nabízí široké sjezdovky, jeho snow park se řadí mezi nejlepší v Alpách.

Vybavení: Bar, recepce, Wi-Fi v lobby zdarma, krytý bazén a sauna (oboje za poplatek), úschovna lyží a bot, nehlídané parkoviště.

Apartmány: Jednoduše, ale funkčně zařízené apartmány mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a fénem, telefon, SAT TV, trezor. Mono 2 – podkrovní apartmán, obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí. Mono 3 – obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, manželskou postelí a jednolůžkem. Spací část je oddělena od denní dřevěnou zástěnou. Mono 4 – obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, manželskou postelí a 2 jednolůžky. Spací část je oddělena od denní dřevěnou zástěnou. Bilo 4 – se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí. Bilo 5 Attic – Podkrovní apartmán složený z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 1 samostatným lůžkem, větší ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Trilo 6 – se skládá z obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutem a dvěma jednolůžky, ložnice s manželskou postelí a další menší ložnice s palandou, balkon. Vyjma podkrovních apartmánů a trila (u této typologie již v ceně) možnost balkonu za příplatek.

Stravování: Individuální.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.