Vyberte stránku

Popis: Na klidném místě přibližně 1,5 km od centra města byla postavena residence Centro Vela skládající se ze dvou budov, cca 1,5 km odtud přístav S.Nicolo, od pláže reisdenci dělí cca 100m, v blízkosti obchody, bary a restaurace.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi zdarma ve společných prostorech, bar, restaurace a la carte, prádelna (za poplatek), terasa s barem, výtah, parkování.

Ubytování: Bilo Standard pro 5 osob (MV) s výhledem na hory se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvou jednolůžkových pohovek nebo dvoulůžkové pohovky, ložnice s dvoulůžkem a samostatným lůžkem, balkonu/terasy. K dispozici na vyžádání i apartmány s výhledem na jezero pro 3 osoby. Bilo Comfort pro 5 osob s výhledem na hory se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvou jednolůžkových pohovek nebo dvoulůžkové pohovky, ložnice s dvoulůžkem a rozkládacím lůžkem, balkonu/terasy. Apartmány Comfort byly renovované v roce 2015 a mají klimatizaci. K dispozici na vyžádání i apartmány s výhledem na jezero pro 3 osoby. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, kosmetickým setem, vysoušečem vlasů, topením, telefonem, trezorem, ledničkou, Wi-Fi a TV, 1 parkovacím místem / apartmán.

Stravování: Individuální. 10% sleva do a la carte restaurace L’Ora Restaurant.

Pláž: Residence byla postavena cca 100m od jezera.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.