Vyberte stránku

Popis: V zálivu Mola se nachází komplex Cala di Mola obklopený středomořskou vegetací a nabízející klidnou dovolenou plnou odpočinku. Leží cca 800 m od Porto Azzuro. Supermarket je od komplexu vzdálený cca 500 m, letiště Marina di Campo cca 21 km, golfové hřiště cca 4 km a lázně San Giovanni cca 12 km.

Vybavení: Komplex Cala di Mola má k dispozici recepci, kavárnu, restauraci, prádelnu (na žetony), bazén se slanou vodou, vířivkou a částí pro děti (nachází se u pobřeží – dostupný podchodem, v provozu v závislosti na počasí od cca 29.4.), u bazénu samoobslužná restaurace (otevřená cca 13:00 – 14:00 hod. od cca 1.6.), možnost pronájmu kajaků, animace (sportovní soutěže – volejbal, soccer, bowling, vodní pólo, dále vodní aerobik, aerobik, večerní programy, dětský klub, v provozu v hlavní sezóně – cca od poloviny června do poloviny září), dětské hřiště, Wi-Fi zdarma na vyžádání, parkovací místa. K dispozici je také pračka na žetony.

Apartmány:
Studio A pro 2-3 osoby – monolokál v přízemí se 2-3 lůžky, kuchyňským koutem a malou zahrádkou.
Studio B pro 4 osoby– mezonet s terasou, obývací pokoj se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, podkroví s manželským lůžkem. Na vyžádání též možnost pátého lůžka.
Všechna studia s výhledem na moře, vybavená kuchyňským koutem, ložním prádlem, SAT TV, sociálním zařízením, fénem a telefonem, Wi-Fi na vyžádání.

Stravování: Individuální. Možnost dokoupení snídaní (bufet) a večeří (a la carte).

Pláž: U komplexu pobřeží (část travnatá a část písčitá), kde je umístěn bazén se slanou vodou a slunečníky, lehátka a křesílka (do vyčerpání). Zdarma na vyžádání transfer na veřejnou pláž Lido di Capoliveri ve vzdálenosti cca 2,5 km, kde je možnost zakoupení pláž. servisu a lekcí plachtění a surfování (v provozu od cca 5.5. do 30.9.).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.