Vyberte stránku

Popis: Tato residence se nachází přímo u pláže v části letoviska Lignano zvané Sabbiadoro.

Vybavení: Výtah, bazény (za zvýhodněnou cenu, jen pár kroků od residence, v provozu v závislosti na počasí), 1 parkovací místo / apartmán (v nedalekém okolí, do vyčerpání), ve vzdálenosti cca 250 metrů tenisové kurty (za poplatek cca 7 Eur / hodina, raketa cca 2 Eur / hodina), prádelna (v residenci Antares cca 200 m, cca 4 Eur / praní).

Apartmány: Mono pro 3 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvoulůžkem a dalším samostatným lůžkem. Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Trilo pro 6 osob typ C má oproti bilu pro 4 osoby navíc ložnici s jednolůžkem a v obývacím pokoji rozkládací gauč pro 2 osoby a jednolůžko. Trilo pro 6 osob typ D má ložnici s dvoulůžkem, dvě ložnice s jednolůžkem, obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby, má dvě koupelny (jedna pouze s WC, druhá se sprchou). Všechny apartmány moderně zařízené a mají sociální zařízení, SAT TV, balkon s panoramatickým výhledem do okolí.

Stravování: Bez stravování. Možnost stravování v Aparthotelu Albatros (cca 250 m), snídaně formou bufetu 8,50€/osoba, oběd (3 chody) – 12€/osoba, večeře (3 chody) – 15€/osoba.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází jen pár kroků od residence, plážový servis v ceně.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.