Vyberte stránku

Popis: Tyto dvě residence, které se od sebe nacházejí jen kousek od sebe, disponují celkem 50 apartmány a jsou umístěné v zahradě s piniemi, v příjemné části letoviska Lignano, jen několik minut chůze od centra s mnoha obchody, bary a restauracemi, a cca 200 metrů od pláže.

Vybavení: Bazén pro dospělé a menší bazén pro děti (v provozu v závislosti na počasí cca 10.5.-16.9.), dětské hřiště, miniklub a animace (dle obsazenosti a počasí), Wi-Fi, prádelna (za poplatek), v blízkosti tenisové kurty (cca 7 Eur / hodina, raketa cca 2 Eur / hodina, vzdálené cca 250m – ve villaggiu Los Nidos) a půjčovna jízdních kol (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán (do vyčerpání).

Apartmány:
Mono pro 3 osoby (AR A3) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvoulůžkem a jedním lůžkem (Antares Rosso).
Bilo pro 4 osoby (AR B4, dvoupodlažní) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, sociálním zařízením, balkonem, v patře pak ložnice se dvěma lůžky, další menší sociální zařízení a balkon (Antares Rosso).
Bilo pro 4 až 5 osob (AV B5, typ 2+3) se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a další rozkládací přistýlkou pro 1 osobu (Antares Verde).
Bilo pro 5 osob (AR B5, typ 3+2, dvoupodlažní) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, sociálního zařízení a balkonu, v patře z ložnice se třemi lůžky a dalšího menšího sociálního zařízení (Antares Rosso).
Trilo pro 6 osob (typ 4+2 ) se skládá z ložnice s manželskou postelí, další ložnice s palandou, obývacího pokoje s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2 koupelny (Antares Rosso – AR C6), 1 koupelna (Antares Verde – AV C6).
Trilo Large pro 6 osob (AV C6L, typ 4+2) se skládá z ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkové ložnice a obývacího pokoje s pohovkou pro dvě osoby (Antares Verde). Možnost další osoby za příplatek.
Všechny apartmány moderně zařízené a mají sociální zařízení, klimatizaci, SAT TV, mikrovlnnou troubu, myčku nádobí, Wi-Fi a balkon či terasu.

Stravování: Bez stravování. Možnost stravování v Aparthotelu Albatros.

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 200 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.