Vyberte stránku

Popis: Tato residence se nachází na Corso Venezia, v klidné části letoviska, cca 350 metrů od pláže a nedaleko pěší zóny.

Vybavení: 2 výtahy, bazén (v provozu v závislosti na počasí, cca od konce května do začátku září), parkoviště (do vyčerpání).

Apartmány:
Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem.
Bilo pro 4 osoby Penthouse je renovovaný střešní apartmán. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Nemá terasu ani balkon.
Trilo pro 6 až 7 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, další ložnice se 2 až 3 lůžky (někdy i manželská postel) a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem.
Apartmány mají sociální zařízení, TV, mikrovlnnou troubu, některé pračku (za poplatek), klimatizaci (na vyžádání za poplatek) a balkon či terasu.

Stravování: Bez stravování. Možnost stravování formou polopenze v restauraci za poplatek 17 Eur/osoba/den (snídaně a večeře, možno domluvit na jednotlivé dny nebo celý pobyt).

Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, ideální pro rodiny s dětmi, se nachází cca 350 metrů od residence.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.