Vyberte stránku

Popis: Tento čtyhvězdičkový hotelv sobě kombinuje srarobylou vilu a nový hotel, zrekonstruovaný roku 2006. Leží kousekod centra letoviska Marina di Ravenna (cca 500m), v rozlehlém piniovém parku s bazénem u pláže (oddělena místní komunikací, cca 80m). Přibližně 8km odtud je historické centrum města Ravenna, město umění a historie, cca 5km lázně Punta Marina.

Vybavení: K dispozici je recepce, výtahy, čítárna, TV místnost, herna, internet point, Wi-Fi (po celém hotelu, vyjma restaurace), kongresové centrum s kapacitou až 500 míst, restaurace, bar, piano bar, bazén se sluneční terasou s lehátky (v provozu v závislosti na počasí, lehátka za poplatek 4,5 Eur / lehátko / den), stolní tenis, hřiště na petanque, tenisové kurty (za poplatek), parkoviště, prádelna (za poplatek), animace (v provozu v hlavní sezoně), půjčovna kol (za poplatek, cca 10€/do 4 hod., 20€/ 4 hod – den), možnost hlídání dětí (na vyžádání a za poplatek).

Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení, TV SAT, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor, klimatizaci, fén a balkon. Pokoje s výhledem na mořskou stranu a balkonem za příplatek (typ VMBK). Pokoje Junior Suite jsou prostornější a mají salonek, pokoje Family jsou dva propojené pokoje. Pokoje BPBK (BEST PRICE) jsou menší, pouze dvoulůžkové.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře servírované, bufet zeleniny. Možnost dokoupení plné penze.

Pláž: Jadranské moře, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena jen místní komunikací a piniovým hájem (cca 80 metrů), plážový servis v ceně (slunečník a 2 lehátka).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.