Vyberte stránku

Popis: Paradu Tuscany EcoResort se nachází přímo na pláži, rozkládá se na ploše o rozloze cca 36 ha. Pláž a moře v této oblasti byly oceněny modrou vlajkou. Komplex se skládá z dřevěných chaletů, je ideální pro páry i rodiny s dětmi.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, 2 restaurace, pizzeria, bar u bazénu, bar na pláži, minimarket, bazény (plavecký, několik menších masážních – whirpool, pro děti, všechny v provozu v závislosti na počasí), miniklub, animace pro děti i dospělé (v hlavní sezóně), dětské hřiště, multifunčkní hřiště (basketbal, volejbal, soccer, tenis), lukostřelba, stolní tenis, na pláži možnost vodních sportů, shuttle bus v rámci resortu, půjčovna kol, parkoviště.

Ubytování: Chalety jsou vybaveny klimatizací, trezorem, LCD TV a sociálním zařízením.
Chalet Montecristo 2+1 (mono pro 2 dospělé a dítě do 12 let) se skládá z obývacího pokoje s dvoulůžkem, kuchyňským koutem a sociálním zařízením, možnost přistýlky pro dítě, terasa.
Chalet Pianosa 2+2 (trilo pro 4 osoby) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice s palandou, ložnice s dvoulůžkem, zastřešená terasa.
Chalet Capraia 2+3 (bilo pro 4 dospělé a dítě do 12 let) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, možnost přistýlky pro dítě, zastřešená terasa.
Chalet Elba 4+3 (quadrilo pro 6 dospělích a dítě do 12 let) se skládá z chaletu Montecristo a Pianosa, má obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s dvoulůžkem, ložnici s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkem, možnost přistýlky pro dítě do 12 let, 2 koupelny.
Lodge Tent 6+1 (pro 6 dospělích a dítě do 12 let) je tvořen obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou, pokoj s dvoulůžkem, pokoj s palandou, jednotlivé pokoje jsou odděleny závěsy, zastřešená terasa.

Stravování: Individuální. Za příplatek možnost snídaní formou bufetu, polopenze nebo plné penze včetně nápojů.

Pláž: Komplex se nachází u pláže, vzdálenost od pláže je v rozmezí od 50 do maximálně 550 m v závislosti na umístění ubytování. Plážový servis za poplatek. Po villaggiu jezdí v hlavní sezóně shuttle bus.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.