Vyberte stránku

Popis: Tento hotel, postavený ve viktoriánském stylu na začátku 20. století, se nachází na úžasné panoramatické pozici s výhledy na jezero Varese, cca 2 km od centra města (do centra jezdí zdarma na vyžádání shuttle bus). Autobusová zastávka se nachází cca 800 metrů, hotel je ideálním výchozím bodem k poznávání přilehlých jezer – jezero Varese cca 9 km, Maggiore 18 km, Monate 25 km, Como 35 km, ale i typických lombardských metropolí – Miláno cca 60 km, Lugano 38 km, Bergamo 100 km, Brescia a jezero Garda cca 150 km.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, bar, výtah, snídaňová místnost a restaurace, venkovní bazén s vířivkou (otevřený v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-30.9.), venkovní terasa a bar (v provozu v letních měsících, cca 1.6.-27.8.), 2 tenisové kurty, fitness, menší dětské hřiště, stolní tenis, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), parkoviště (i pro bus), zdarma shuttle bus do centra Varese.

Pokoje: K dispozici celkem 112 pokojů. Pokoje Standard s možností přistýlky jsou zařízeny v typickém viktoriánském stylu a vybaveny sociálním zařízením, fénem, TV, trezorem, telefonem a minibarem.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.