Vyberte stránku

Popis: Turistický komplex Nuovo Natural Villagge je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nachází se v Porto Potenza Picena u Jaderského moře na ploše o rozměrech 6ha, je tvořen 261 dřevěnými chatkami, v okolí možnost navštívení Porto Recanati, Portonovo, Sirolo, Numana, Marcelli a Ancona. Nedaleko se nachází také Torrenova Golf Club – čtyřjamkové golfové hřiště.

Vybavení: Recepce, restaurace, Wi-Fi, bazén pro dospělé a děti (v provozu v závislosti na počasí), bar u bazénu a na pláži, relaxační koutek, animace, baby, mini-, junior a teen klub (v provozu v hlavní sezoně), multifunkční hřiště, dětské hřiště (hrad), dětský koutek, herna pro děti, minimarket a butik, amfiteátr, ping-pong, paintball, plážový volejbal, prádelna (za poplatek), parkoviště.

Apartmány:
Bilo pro 3 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou. Trilo až pro 4-5 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a pohovkou.
Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, TV, klimatizací a verandou s posezením. K dispozici také apartmány pro osoby s handicapem.

Stravování: Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní, polopenze či plné penze včetně vody, vína a nealko nápojů z automatu (ne v láhvích). V případě dokoupení děti do 3,99 let zdarma, děti 4 -6,99 let sleva 70%, děti 7 – 11,99 let 50% slevu (při min. dvou platících osobách).

Pláž: Písečná pláž s kamínky se nachází u villaggia, je vybavená plážovým servisem (za poplatek). Uzpůsobený přístup i pro osoby s handicapem.

Asistenční služba na telefonu: Asistenční služba v českém nebo slovenském jazyce.