Vyberte stránku

Poloha: Na klidném místě na okraji parku se nachází tento prestižní hotel nabízející rozmanité služby a luxusní interiéry. Centrum Cortiny je vzdálené přibližně 1,5 km, skiareál Faloria je od hotelu cca 2km (přibližně 10minut jízdy od vleku).

Vybavení: Bar, recepce, restauarce, Wi-Fi, úschovna lyží a bot, krytý bazén, whirlpool, TV místnost, spa centrum za poplatek, animace a miniklub cca 26/12/18 – 05/01/19 ,03/03/19 – 09/03/19, dětský koutek, tělocvična, nehlídané parkoviště, garáže za poplatek, kongresový sál, výtah.

Pokoje: Hotelové pokoje jsou každý zařízený v jiném stylu, každý pokoj je jedinečný. Pokoje jsou vybaveny topením, sociálním zařízením, fénem, trezorem, SAT LCD TV, minibarem, županem a Wi-Fi. Pokoje Superior (SUP) mají možnost jedné přistýlky, k dispozici také jako jednolůžkové. Pokoje Junior Suite (JUNIOR) mají možnost až dvou přistýlek, skládají se z ložnice a obývacího pokoje v rámci ložnice nebo v dalším pokoji. Presidential Suite (PRESIDENT) je prostorné apartmá skládající se z velké ložnice, terasy, obývacího pokoje s krbem, koupelny s jacuzzi a šatnou.

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná.

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.