Vyberte stránku

Popis: Příjemný komplex je situovaný cca 250 m od pláže a jezera a cca 900 m od centra San Feliciano. Možnost návštěvy Florencie, Říma, Assisi, Cortona a dalších vyhlášených italských měst.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, restaurace nabízející polopenzi (cca 2 km), restaurace a la carte (cca 300m), bar, TV místnost, dostatek parkovacích míst a garáže (zdarma), bazén cca 10 x 20 m (otevřen cca 15.05. – 30.09. v závislosti na počasí) s lehátky a slunečníky dle disponibility, snídaňová místnost, tenis, plážový volejbal, fotbalové hřiště, hřiště pro děti, společné barbecue, prádelna (€ 4.50 / žeton). Minimarket otevřený od května do září.

Pokoje: V hotelu je 22 standardních pokojů o rozloze cca 17 m2 a 64 pokojů apartmánového typu rozloze cca 40 m2, všechny s možností přistýlky a vybaveny sociálním zařízením, centrální klimatizací (za poplatek), telefonem, TV, některé jsou s balkonem nebo terasou (v rámci příplatku za apartmánové ubytování vždy).

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu. Možnost polopenze za příplatek (v restauraci vzdálené cca 2km, jen od 20 osob výše na vyžádání).

Pláž: Privátní pláž s bazénem cca 25 x 15 metrů (otevřený cca 30.5. – 30.9. v závislosti na počasí), plážový servis za poplatek (slunečník cca 5 Eur/den, lehátko cca 3Eur/den).

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.