Vyberte stránku

Popis: V provincii Caserta, na hranici mezi Laziem a Kampánií, se nachází Italy Village La Serra Resort, místo pro odpočinkovou dovolenou i pro rodiny s dětmi. U areálu se nachází supermarket.

Vybavení: Komplex je vybaven recepcí, restaurací, barem u bazénu, Wi-Fi u recepce, prádelnou (za poplatek), 2 bazény (cca 1..6.-30.9.), z toho jeden dětský s lehátky a slunečníky (omezený počet), tenisovými kurty (večerní osvětlení za poplatek), dále je zde basket, fotbalové hřiště, minigolf, ping-pong, dětské hřiště a animace, parkoviště za poplatek (v období A v ceně), půjčovna jízdních kol (za poplatek).

Apartmány: Village disponuje celkem 180 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji.
TYP A: Mono pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky a kuchyňským koutem.
TYP B: Trilo pro 4 osoby (51 m2) – 2 ložnice (každá se 2 lůžky), obývací pokoj s kuchyňským koutem, možnost 5. lůžka (gauč) za poplatek.
TYP D: Trilo pro 5 osob (62 m2) – 2 ložnice (každá se 2 lůžky), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, možnost 6. lůžka (gauč) za poplatek.
Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a verandou se zahradním nábytkem.Některé apartmány mají klimatizaci a TV za příplatek.

Pokoje/Apartmány, které slouží jako hotelové pokoje: Village disponuje celkem 180 apartmány, které jsou rozmístěny v piniovém háji.
STANDARD DBL MONO: Mono pro 2 osoby se skládá z obývacího pokoje se dvěma lůžky a kuchyňským koutem. Maximální obsazenost 3 osoby. STANDARD DBL TRILO: Trilo pro 4 osoby (51 m2) – 2 ložnice (každá se 2 lůžky), obývací pokoj s kuchyňským koutem. Maximální obsazenost 4 osoby.
Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a verandou se zahradním nábytkem. Některé apartmány mají klimatizaci a TV za příplatek.

Stravování: Individuální. Za příplatek možnost snídaní, polopenze či plné penze. Jen pokoje: Polopenze či plná penze formou servírovaného menu.

Pláž: Privátní písečná pláž, která je 350 m dlouhá, se nachází přímo u villaggia. Vzdálenost od pláže v závislosti na umístění apartmánu. Plážový servis za poplatek (vyjma termínu A, kdy v ceně, jen u apartmánů).

Telefonická asistence: Telefonická asistence v čj nebo sj.