Vyberte stránku

Popis: Tento hotel, který byl přebudován z původní vily z roku 1930, se nachází v klidné části letoviska Marina di Pietrasanta obklopené piniovým porostem, cca 350 metrů od pláže. V letovisku bary, restaurace a obchody, možnost zajímavých výletů do okolí.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi zdarma, trezor na recepci, bazén se sluneční terasou (v provozu od cca 15.5. do 30.9., za poplatek 3€/výměna osušky k bazénu), udržovaná zahrada s posezením, bar, restaurace, výtah, menší posilovna, stolní tenis, tenisové hřiště (za poplatek cca 15 Eur / hod), animace pro děti v hlavní sezoně cca 1/7 – 31/8 za poplatek a v italském jazyce, půjčovna jízdních kol (za poplatek), parkoviště (ohrazené s videokamerou, omezený počet míst), garáže za poplatek 10€/den.

Pokoje: Hotel disponuje celkem 30 pokoji, rozmístěných v hlavní budově či depandanci. Dvoulůžkové pokoje typu Standard (DBL, v hlavní budově) s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, SAT TV, telefonem, trezorem, k dispozici také s balkonem nebo předzahrádkou s možností klimatizace za příplatek (DBL BALCONY, v hlavní budově nebo depandanci). Hotel má též čtyřlůžkové pokoje s balkonem (QDPL BALCONY), které jsou o něco prostornější, v těchto pokojích klimatizace na vyžádání za poplatek, pokoje typu Family jsou dva propojené pokoje standard s jednou koupelnou (FAMILY, v hlavní budově nebo depandanci, min. pro 4 pax). Na vyžádání pokoje typu Elegant kompletně renovované v roce 2016 s klimatizací (za poplatek), minibarem, trezorem a LCD SAT TV.

Stravování: Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře formou servírovaného menu (výběr ze 2-3 menu, 3 chody), bufet zeleniny a překrmů.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 350 metrů od hotelu.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.