Vyberte stránku

Popis: Tento velmi příjemný hotel s výbornou kuchyní a přes 50 let pod stejným rodinným vedením, se nachází na klidném místě obklopeném zelení jen pár kroků od pláže a cca 15 minut od centra letoviska San Vincenzo.

Vybavení: Recepce, Wi-Fi, TV místnost, výtah, 2 bary, 2 restaurace (1 z toho ve čtvrtém patře, která slouží hostům z pokojů Panoramic nebo hostům z pokojů Standard za příplatek dle disponibility), zahrada s posezením a dětským koutkem, menší bazén s vířivkou a částí pro děti (v provozu v závislosti na počasí, cca 1.6.-30.9.), půjčovna kol (do vyčerpání dle disponibility), menší konferenční místnost pro 20 osob, animační programy (v hlavní sezóně cca 15.6.-15.9. (animace na pláži, večerní živá hudba), parkoviště (do vyčerpání zdarma u hotelu, na vyžádání) nebo kryté cca 500 metrů od hotelu za poplatek (na vyžádání).

Pokoje: Hotelové pokoje jsou umístěné ve třech patrech budovy hotelu. V prvních dvou jsou umístěné pokoje Standard, které jsou účelně zařízeny, mají možnost 2 přistýlek (palanda) a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV, Wi-Fi, telefonem a balkonem. Na vyžádání za příplatek též pokoje Panoramic, které jsou umístěné ve třetím patře, mají odlišné zařízení a postranní či přímý výhled na mořskou stranu a navíc miniledničku. K dispozici též propojené pokoje či pokoje typu Family, které jsou větší a mají při vstupu palandu pro další dvě osoby (min. obsazenost 3 plně platící osoby, na vyžádání event. možnost pátého lůžka ve formě přistýlky).

Stravování: Snídaně formou bufetu, oběd a večeře servírovaný výběr z menu s bufetem salátů.

Pláž: Pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu. Plážový servis od 1.6. do 30.9. (vždy v závislosti na počasí) v ceně.

Asistenční služba na telefonu: Asisteční služba v českém nebo slovenském jazyce.